Mistrzostwa małopolski w Klikowej

• dodano: 7 sierpnia 2012

W dniach 3-5 sierpnia 2012 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Sportowych Rajdach Konnych o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa. Organizatorem zawodów była Sekcja Sportowych Rajdów Konnych  Ludowego Klubu Jeździeckiego Klikowa.

W konkursie mistrzowskim 1* rozgrywanym na dystansie 80 km startowała nasza reprezentantka Edyta Pyrek-Bajcar dosiadająca wałacha czystej krwi arabskiej Mu Farys Ed Areg (hod. Stado Nedżdy Kuhailan). Z radością informujemy, że para ta wywalczyła tytuł Vice Mistrza Okręgu Małopolskiego w Sportowych Rajdach Konnych! Mistrzem Okręgu został R. Zieliński dosiadający ogiera Ypselon, natomiast II Vice Mistrzem Małopolski została E. Sołek-Kowalska dosiadająca wałacha Cwał.