Halowe Parkury Szkoleniowe w Skokach przez Przeszkody – zdjęcia

  • dodano: 21 stycznia 2020


Za nami pierwsze w tym roku zawody w skokach przez przeszkody. Impreza zorganizowana pod hasłem: Halowe Parkury Szkoleniowe w Skokach przez Przeszkody, rozegrana została w ubiegłą niedzielę 19 stycznia, na naszej dużej hali.

Konkursy rozegrane zostały w trzech kategoriach: na wysokościach 40 cm, 60 cm i 80 cm. Jak na zimową porę roku dopisała zarówno pogoda (bezwietrznie i bezdeszczowo) jak i zawodnicy. W sumie obejrzeliśmy ponad 30 przejazdów, ocenionych przez nasze Klubowe Panie sędziny, Wiśkę Benę i Agę. Nad organizacją, sprawnym i bezpiecznym przebiegiem konkursów czuwał nasz
Instruktor Irek.

W poszczególnych konkursach zwyciężyli:

1. Konkurs dokładności na wysokości 40 cm – na pierwszym miejscu uplasowało się 7 par: Patrycja na Franku, Ola na Belli, Martyna na Eupato, Weronika na Galerii, Jakub na Cichej, Kinga na Alim oraz Lena na Batucie.
2. Konkurs z trafieniem w normę czasu na wysokości 60 cm: pierwsze miejsce zdobyła nasza zawodniczka, Patrycja na Franku, drugie miejsce przypadło w udziale Weronice na Galerii, zaś trzecie miejsce zdobyła Monika na Platonie.
3. I wreszcie konkurs z trafieniem w normę czasu na wysokości 80 cm: tu wygrana przypadła również naszemu reprezentantowi Michałowi na koniu Dalido Pro, stopień niżej uplasował się Wojciech na Forex AA, zaś trzecie miejsce znów przypadło w udziale Monice na Platonie.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom zaś szczególnie zwycięzcom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom jak również konikom i kucykom za udział w niedzielnych zawodach. Podziękowania kierujemy również do koleżanek klubowych za sprawne przeprowadzenie zawodów, oraz do wszystkich którzy pomagali przy organizacji zawodów.

Zapraszamy na następne zawody oraz na sezon otwarty. Szczegóły w najbliższym czasie na naszej stronie internetowej.